Meghívás és felhívás!

2023.08.10 19:18

A Nagyatádi Városszépítő Egyesület meghívja Önt 2023. szeptember 1-én tartandó rendezvényére, a Turisztikai Központ udvarára. A rendezvény célja, hogy az egyesületünkben megfogalmazódott ötletek megvalósításához partnereket találjunk. Idei közgyűlésünkön határoztunk arról, hogy az alábbi akciókkal szépítjük városunkat: - játszóterek örökbefogadása (11 db) - helyi védett épületek megjelölése tájékoztató táblákkal (rövid történet) - városi szobrok, utcabútorok örökbefogadása - neves nagyatádi lakosok emléktáblájának elhelyezése lakóházuknál vagy munkahelyüknél - parkban sétányok elnevezése szintén közismert nagyatádi lakosokról, ismertető táblával Az örökbefogadás alapvetően az adott létesítmény karbantartását, (esetlegesen közreműködést felújításában), illetve az információs eszközök megvalósítását jelenti. A nagyobb játszótereket természetesen több szervezet közösen is örökbe fogadhatja. Várjuk civil szervezetek, közösségek, magánszemélyek és cégek csatlakozását. Egyesületünk koordinálja és segíti a megvalósítást, a feladatok elvégzéséhez szükséges anyagokat az örökbefogadó biztosítja. Ha valahol nagyobb mértékű, költségesebb beavatkozásra van szükség egyeztetünk a város vezetésével. Program: 14:30-15:00 érkezés 15:00 Köszöntő, a fent vázolt program ismertetése, jelentkezés a feladatokra 16:00-tól vendégül látjuk a programban résztvevőket Rossz idő esetén az épületben tartjuk meg a rendezvényt. Kérjük részvételi szándékát 2023.08.24-ig jelezze vissza a varosszepitonagyatad@gmail.com email címre. Kérjük azt is adja meg hány fővel érkezik a rendezvényre. Sok szeretettel várjuk, tegyünk közösen Nagyatádért!